Domů · Úvahy, rozhovory · Diskuzní server Hofyland

Diskuzní server HofylandHofyland

Kouknete-li dnes na stránky, které se zabývající dřevárnami,(larp.cz, larpy.cz , drevarny.cz , drevarna.cz , asf.cz) tak vám může přijít, že komunita kromě sem tam vydáni nějakých článků, sem tam vzniku nějaké stránky skupiny a tuny galerii z akcí na rajčeti, nijak nežije. Kdo ovšem někdy zavítal na dva diskuzní fóra hofyland a bot tak je najednou vtáhnut do světa dřeváren a je jen na něj, jak moc se do něj ponoří. Bot je diskuzní fórům založeno Snagou pro probrání skřetích záležitostí. Moc ho neznám, tak možná tu někdo napíše do komentu pár informací. Kde se ale pohybuji jak doma je hofyland. Kdysi jsem na něj přišel coby hráč reddragonu (hra tehdy neobsahovala fóra) a už jsem ho neopustil.

Výhoda hofylandu oproti tématickým fórům je jeho tématická rozmanitost, člověk tam příjde za nějakým klubem, ale jak se rozkouká, tak zjístí že se mu líbí i x jiných klubů a že jich tam je. Aktualně 6 267. V poslední době vymizely fankluby, které nahrádil facebook, ale jinak diskuzní server a facebook jsou neporovnatelné dvě platformy. Hofyland má přizpůsobené funkce k sledováni nových příspěvků, pomocí bookmaru. Pracováni s ním je třeba si osvojit.

Některé kluby jdou sledovat i bez přihlášení (moc jich není, po přihlášení je jich aktualně v sekci HRY/LARP - dřevárny; hry naživo [147], takže pár ukázek klubů věnujících se dřevárnám ...


Dřevárny - inspirační obrázky, hlavně kostýmy, doplňky

LARP VIDEO - videogalerie dřeváren od nás i ze světa

Teorie a praxe larpu

kluby pro lokální domluvy vypadají třeba takhle Dřevárny, LARPy - Zlín a okolí

Dřevárny - BPA Krnov

Dnes se dá na hofyland regnout pomoci SMS za nějaký peníz, nebo vás tam může někdo pozvat. Pokud tedy někdo by chtěl na hofy regnout, tak napište pod článek váš email (nepište ho ale v plné formě, protože pak vás zaspamují roboti, ale třeba pavelnovak zavinač seznam.cz)), taková složitější registrace je z důvody ochrany proti spamerům, nebo lidem co rádi otravují. Lidi co tu koukají a jsou na hofy vám určitě rádi pozvánku pošlou. Uf celá článek vypadá jak nějaký reklamní článeček, ale věřte že můj jediný cíl je Vás naučit chodit na hofy a přivést do tamních diskuzí novou krev.

14.12.2009. 00:00

Komentáře