Domů · Návody · Kde říct lidem dělám boží akci

Kde říct lidem dělám boží akci

Nedávno mi přišel do pošty email ve stylu. Ahoj jsme odsud je nás hodně a plánujeme udělat akci, přijel by jsi. Dnes tedy v krátkém článečku napíši jak dát o své akci vědět. Pokud něco děláte pro veřejnost, tak si myslím že v internet propagaci akce nesmíte minout tři, popřípadě čtyři stránky (počítate-li i s účasti bojovníků že slovenska)

1. Hofyland hlavní klub který nese název Absolut Dřevárny - HLAVNÍ KLUB - ankety, pozvánky na akce tenhle klub navštěvuje 594 lidí, doporučuji hodit akci ještě do klubu v místě kde se akce koná. Jako bude v Ostravě tak do klubu dřevárny – Ostrava. Vřele doporučuji naučit se vkládat odkazy, obrázky, jak na to je popsáno v helpu. A netapetovat další kluby, není nic trapnějšího a pěkně si kazíte image akce, když v každém klubu na téma dřevárny a larpy hodíte reklamu na svou akci.

2. Dřevárny.cz tady do kalendáře, v březnu 2010 jsme měli průměrnou návštěvnost 132 unikátní |IP za den. Není to moc, nicméně pokud nováček hledá informace o dřevárnách tak určitě ho vyhledávače dovedou i k nám. Pokud potřebujete nějakou lehkou orientační registraci , aby jste věděli kolik lidí dorazí , tak to náš kalendář umožňuje. Nezapomeňte, ale na svých stránkách vložit odkaz na registraci. Jako majitel akce v kalendáři můžete špatné registrace mazat. (kliknutím po přihlášení na x)

3. Larp.cz nejrozsáhlejší kalendář akcí, bývalý ASF

4. Slad.sk slovenská obdoba dvou výše uvedených portálů

Určitě bych nespoléhal na propagaci akce jen na jednom popsaném medii, jen na facebooku, č i vašich stránkách.Nechci se rozepisovat co by měly obsahovat stránky. Ale informace či zvadla by měli určitě mít: kdy, kde, co od akce čekat (bude se bojovat, bude se pochodovat, hrát atp…) popřípadně přidat nějakou legendu, obrázek. Vždyť zvadla či zápis do kalendáře je vaše první oslovení vašich účastníků a jaký o organizátorech získá první dojem. A věřte že první dojem je hodně důležitý .

Pokud víte ještě o dalších místech tak neváhejte a pište článek o ně doplním.

16.04.2010. 00:00

Komentáře