Domů · Dřevárny · PPM 2005 aneb Vláda chaosu...

PPM 2005 aneb Vláda chaosu...

„Dezorganizace vládne všem, dezorganizace jim všem káže, dezorganizace všechny přivede, na PPM 2005 sváže, v Baldovci, kde se snoubí chaos s totálním bordelem!

1) Místo: Chápu, že sehnat dobré místo na hromadnou akci je sysifofská práce, ale co je moc, to je moc. Upřímně řečeno pochybuji, zda by se tady v Čechách našla větší díra, než je ten Baldovec. Spojení hromadnou dopravou bylo tak komplikované, že by mně z něj pojebal troll, kdybych tak jel, a autem to bylo jen o stupeň lepší. Bohužel, odlehlost tohoto místa od jakékoliv lidské civilizace se nijak neprojevila na jeho kvalitách.

2) Ubytování, cena a vše, co s tím souvisí: [/size]Vlezné na tuto akci činilo 100 Kč, což organizátoři vysvětlovali tím, že ubytování bude v kempu. S tím by souhlasil i fakt, že stejné vlezné platili i lidé, jež se bitvy nezúčastnili. Rád bych upozornil na základní skutečnost: za to kilo jsme dostali ubytování U KEMPU na obyčejné louce, jež se nijak nelišila např. od louky na Bitovském mlýně. Využití jakýchkoliv služeb v kempu (sprchy a tak) jsme si stejně museli platit zvlášť. Existence tohoto kempu se do našich životů promítla především tou pojebanou diskotékou, jež se rozpoutala v sobotu večer a utichla až nad ránem, zcela ignorujíce skutečnost, že většina lidí už dávno spí.

3) Bojiště: Bojiště, kde se bitva odehrávala, mi připomínalo Bitovský mlýn (louka mezi dvěma kopci)), až na to, že bylo mnohem členitější, méně přehledné, špatně průchodné a především totálně zmatené. Příklad: cesta z Morie do Rohanu byla takovým terénem, že tam mohl jít max. 1 člověk. Místa, kde se často střety odehrávaly, byla menší než na Biťáku a přitom se tam motalo o 300% více lidí... docela se divím, že někdo nesletěl někam do potoka či jámy a tak. Nemluvě o skutečnosti, že asi 50m od haradské věže byl fungující kamenolom.

4) Dezorganizace (protože to, co tam bylo, se organizací nazvat nedá): To nebyla bitva, ale totální chaos. Většinou, než jsem někam došel, jsem se dozvěděl, že mám jít někam jinam. Musím přiznat, že sultán Severus u nás v Haradu se snažil, jak jen mohl, ale co to bylo platné, když neexistovala žádná „globální“ dohoda. A totálním kiksem, jež také zapříčinil můj odchod z bitvy v polovině bitvy, bylo znovudobývání Morie temnou.

5) Lidé: Fajn. Když dělám velkou bitvu, nemůžu moc ovlivnit, co za sortu lidí na ni dojede. A pravdou je také, že s celkovým počtem lidí na bitvě roste počet č****ů geometrickou řadou. Tolik p****ů, kolik jsem na téhle bitvě viděl, jsem viděl naposledy... no... tak BPA 2003 nebo tak nějak. Ale beru, za tohle (dez)orgové nemůžou. Co však na jejich hlavu padá, je to, že někteří z těchto debilů dostali status veterána. Já beru, že ten nápad s veterány, co budou řešit hádky a pod. na bitvě, je v podstatě dobrý. Ale zde prohlašuji, že někteří z těchto „veteránů“ by z mojí bitvy letěli rohama napřed.

29.06.2005. 16:19

Komentáře