Domů · Dřevárny · Les na podpal 3

Les na podpal 3

Ani nepřízeň počasí (tedy kosa jak trolla z nosa) a místy půlmetrové závěje (i když naštěstí opravdu jen místy) kupodivu neodradily poměrně překvapivé kvantum humanoidů a tak brodění sněhem na biťák bylo odměněno parádní akcí, ale nepředbíhejme. Registrace a podobné veselosti se odbyly poměrně rychle (i když to je možná tím že sem přijel kapku později) a Hanees už si hobity vesele odváděl do pevnosti a nastal čas první svačinky. Samotná hra se taky rozjela až překvapivě brzy a tak už po dvou koblížcích se na můj domovský Hospodín začali hnát první nepřátelé. Tehdy se poprvé projevili zákeřné vlastnosti sněhu. V padésati procentech skončily pokusy o úskok dozadu pádem a nejlepší způsob jak udělat větší výpad dobředu byl pád na kolena. To ale rozhodně nebylo naškodu, věčné padání a podobné veselosti dělali boj mnohm zajímavějším a rovněž přístup lidí, na kterých většinou bylo vidět že se přišli pobavit a ne si dokázat kdo umí víc šmrdlat (i když i tady se bohužel našly smutné vyjímky).
Ale zpátky k průběhu akce. Nějaké ty drobné potyčky probíhaly neustále, většinou za spestření, letájících sněhových koulí, zvláště akce DEN D, tedy útok do kopce za dělostřelecké podpory z obou stran myslím pobavil všechny zúčastněné. Vítaným zpestřením byli i questíky, které zalepily hluchá místa z loňska, snad jen ke konci to začalo trochu váznout, ono na sněhu se hobit rychle unaví. To ovšem výsledný dobrý pocit z dobré akce rozhodně nomohlo pokazit.
Kdybych měl zhodnotit organizaci, tak se vyhla větším zmatkům, věže byly umístěny příjemně blízko, dále se musí pochválit skvělé glejty a granát, stejně jako odměny pro vítěze :o). Navíc sem zase měl ten dobrý pocit menší komorní akce, jaké i na biťáku začaly mizet, což je škoda.

03.03.2005. 00:38

Komentáře