Domů · Dřevárny · Islandská Bitva

Islandská Bitva

Takže začalo to tím, když mi Pan Ctěný Vašek "Vodka" někdy v únoru řekl, že mně příšerně využije pro roli Skalního obra na Osídlení Islandu.
Protože jsem zažil loni velmi podařenou bitvu Píseň Ledu a Ohně,kterou Vodka bez jakýchkoliv předchozích zkušenost s organizací uspořádal,a vytvořil skvělé dílo,neváhal jsem a slíbil mu účast. Osídlení Islandu zažilo účast kolem stovky lidí,takže už jen toto má něco do sebe a svědčí o velké důvěře v tuto zatím neznámou organizační skupinu.
Co jsem se dozvěděl o hře mně přesvědčilo o tzv.nekotvení hráčů,protože počáteční questy se měly protáhnout trochu dýl. Ovšem... došlo zase k pár chybám,které byly i nebyly způsobené organizací.
Za 1. se musím Tímto omluvit,jak už jsem řekl hlavní CP postavou měly být Skalní obři v čele s Kaputem, Nordem, Mnou( Barbar )), Wolfem a Vaškem Štupalou.
Ovšem!!! Vašek couvl z důvodů problémů ve škole, Wolf si 3 dny před bitvou málem vystřelil oko a Nord se na bitvu s prominutím "vysral". Já osobně jsem na bitvu přijel s 2hodinovým zpožděním. toliko k hlavním postavám,které měly tvořit questy a zábavu všem třem stranám... poděkovat můžu Kathymu ( Adamovi )), a Shamanovi,kteří chybějící členy zastoupili.
Za 2. Chyba navazující. dojde-li k počáteční chybě A, měl by být připraven plán B, který bohužel Vodka neměl, byl strašně nasraný,běhal dokola,řval a tvořil se mu dračí dech u nozder... To by nemělo být. Když organizátor zjebe koho může a nezachová chladnou hlavu,už to ničí charakter akce. Chápu, opakuji chápu,že měl právo být nevrlý!!
a nakonec 3 důvod: Skalní obři neustále napadali jednu a tu samou stranu,což taky hráče nepotěší..
Za tu krátkou dobu co jsem tam byl jsme nepotkali téměř vůbec Vikingy a Iry, kdežto Islanďanů jsem seřezal požehnaně... avšak možná opět došlo k malému nedorozumění,jako na každé bitvě!

Toť vše a teď klady ve zkratkách:
1 výborné strany
2. bojový systém klasický,ale neodbytý..
3. Vůdcové stran velmi nadaní velitelé ( Doom vyhlášen nejlepším vůdcem, Eliffe nejlegračnější zajatý vůdce visící na stromě a nakonec Nejdrsnější výraz ve tváři vyhlál Vodka)
4. Hráče jsem viděl kotvit jen zřídka a to snad ještě ani nebyli hráči... takže na tak velký počet opět velké plus. a nakonec
5. Žádné vážné zranění,což si přeje každý organizátor bitvy.
Takže to je má recenze na bitvu Osídlení Islandu - Ve zkratce velmi podařená 2. akce od Vodky s pomocí Dooma a Eliffe, historický podtext a hlavně výborná hratelnost a zábava u hráčů.

24.03.2005. 22:20

Komentáře