Domů · Dřevárny · BPA (2004-09-25)

BPA (2004-09-25)

Tak tu máme po roce opět Bagrovo BPA-čko. Bylo stejné jako ty předtím. Ikdyž i ono se trochu změnilo.

Tábořiště bylo jinde než loni, pozitivní věcí bylo parkování na místě, kadibudky, kontejner, hladové okno a možná i další vymoženosti, kterých jsem si nevšiml.

Průběh bitvy byl klasický. Na bojiště jsme to měli daleko, občas jsme vyhrávali ale spíš prohrávali. Ke konci hry jsme (my vrrci) dostali pokyn od organizátorů, ať se vyléčíme ve věži a tak půl hodiny počkáme. Po 20-ti minutách došel nasraný skřet z Gundabádu, že mlžné hory padly, že je dobíjej a co se tu sakra flákáme. Tak jsem se vykvajzli na organizační pokyn a šli jim pomoct. Už to skoro vypadalo na další Bagrův antiskřetí úskok (jako loni s jezerem - viz. pozn.)), ale letos Bagr překvapil - nechal stopnout bitvu, všechny oživil a udělal velkou "předzávěrečnou" bitvu o osamělou horu.

Zápory bitvy:

  • Barg s megafonem za bílou lajnou, ukazující na elfí mrtvoly a řevoucí do megafunu: "Jsi živý, ty taky a ty a ty a ty taky!"
  • Začátečníci, a další nebezpěční lidé, kteří nezvládají sebe, natož pak svou zbraň
  • Ignorace nebezpečného terénu ze strany útočníků
  • Lháři co vás trefili do krku a tvrdí, že to bylo do hrudi

Klady bitvy:

  • Bagr překvapil stopnutím bitvy
  • Byla tam spousta známých
  • Máme to letos za sebou

Osobní zhodnocení:

Nerad, tuhle bitvu hodnotím. Snad nejlépe to lze vystihnout slovy: BPA je jako BPA - nic podobného není. Nevím, už pár let si říkám, že na BPA nepojedu, tak příště asi buď opravdu nepojedu, nebo si udělám štít a šavli a vyrobím několik luků a seženu k nim lidi... prostě nepojedu na bitvu kde se chci bavit, zašermovat si, ale na bitvu, kde chci vyhrát a dát ostatním pocítit jak jsem dobrý a pěkně je rozdrtit.

Fotky: Skoro jsem nefotil, ale až se mi bude chtít (a ne že by se mi zrovna chtělo) tak nějaké vyberu a dám je na web. Tak už se mi chtělo a fotky jsou zde.

Pozn.

Pro ty, kdo neví jak to bylo loni s tím jezerem:
Takže skřeti se probili bojištěm, vymlátili všechny okolo jezera a začali sekat dřevo na vory. To jim zabralo 15 minut. Za těch samých 15 minut se všichni mrtví lidi oživili a pomocí lodí napadli skřety vyrábějící vory.
Takže co se týče lidského města na jezeře - loni prostě bylo nedobytné!

09.03.2006. 19:23

Komentáře