Domů · Dřevárny · BPA 2004

BPA 2004

Píp, píp, píp.

Pípání mobilu mě budí v 06:30. Dobře, jedu na bitvu, vstávám. Ještě se protáhnu a vstávám. Zavírám oči, protahuju se, otevírám oči. Vstávám. Na videu svítí 07:37. Kurva. Zvedám telefon.

"Ondro, já jsem zaspal."

"Bla, bla, bla, já taky. Bla, bla, bla, dvacet minut. Ahoj."

Za dvacet minut usilovného vstávání jsem se konečně probudil. No jo, už nejsem žádný mladík, nebo to byly ty tři jointy a šest piv, co jsem měl večer? Teď nevím.

Nakonec jsem teda vstal, připravil se a počkal na Ondru, který pro mě přijel.

Ondra přijel fakt přesně, takže na mě musel čekat. Cestou jsme ještě nabrali Janu (Ondrovu ženu) a pak konečně vyrazili do Krnova, kde se měla bitva pořádat.

Na louce nad Krnovem bylo asi milión lidí, kteří byli lačni po krvi. No abych nekecal, bylo jich tam trochu míň, asi šest set. Jinak organizace tábořiště byla, sem se divil, dobrá. Hlavní stan, stánek z pivem a párkem, BAGR s megafonem a v neposlední řadě zbité kadibudky. K těm kadibudkám. Nějak mi ušlo jak bych si, kdyby byla potřeba, sednul, abych si nezadřel třísku. Chudák holky. Byl jsem se tam vychcat a už jsem zvracel v lepších dírách než byla ta kterou BAGR ručně vykopal.

Bitva samotná se odehrávala úplně někde jinde než byl sraz. A nebyly by to Krvavé Lebky, kdyby tam nejely autem. Po půl hodinovém projíždění lidma a dvaceti minutovém hledání jsme zaparkovali na lesní cestě. Úplně na opačné straně bojiště. Chvilku jsme hledali naší věž (šli jsme pořád rovně)), našli jí, vyslechli spoustu dobrých rad a pak to začlo.

Tak pěkně jsem se po lese neprošel už dlouho. Deset minut na bojiště, lajna, tři zásahy od luku, deset minut na věž, vyléčit se, patnáct minut léčení, deset minut na bojiště, lajna, dva zásahy od luku, jeden do kolena, ("Zásah, to bylo nad!") deset minut na věž, vyléčit se, patnáct... atd.

Asi po pěti hodinách jsme z Mayerem sprostě zalhali, že jsme unavení z práce a jeli domů.

Abych jenom nekritizoval, tak je pravda, že BAGR se určitě snažil.(Ať vyhraje bílá strana.) Nebýt kouzelného megafonu tak ta bitva skončí jinak než v knize herr Tolkiena. Na druhou stranu jsem zaprvé, potkal spoustu starých známých, udělal par nových a dobře se prošel. A zadruhé, došel k závěru, že na bitvy tohoto ražení jedině se štítem a válečným kladivem. Jemnou práci s mečem nechat na komorní akce do Kyjovic.

Na závěr bych chtěl připomenout píseň od Azgardu:

"BAGR to je homosexuál hej homosexuál hej homosexuál!"

Bo!Co!

PS: Chtěl bych vyřídit pozdrav pro všechny elfy co mě sekli buď do kolen, nebo do loktů, hlavy apod. Příště budu mít štít a kladivo. Máte se na co těšit.

09.03.2006. 19:29

Komentáře