Domů · Dřevárny · Bitva o Sauronův vzestup

Bitva o Sauronův vzestup

Bůhví jak se organizátorům podařilo na bitvu dolifrovat kolem 100 šílenců. Organizátoři byli bohužel poněkud zaskočeni (nebo co) a nedokázali zvládnout dav, nezdržovali se "zbytečným" vysvětlováním pravidel, takže hlava neměla hlavu ani patu, strašně dlouho se pořád na něco čekalo, poté jeden z organizátorů odešel za jakousi neodkladnou záležitostí a průběh bitvy si pak přehazovali jako horkou bramboru.

Na počátku bitvy byl vyhlášen quest, bílá strana měla hlídat Celebrimora, kterýžto kovář byl usazen doprostřed pevnosti, ostatní vyběhli ven a namísto hlídání jali se dobývat skřetí pevnost... Další kvest se týkal nalezení a ohlídání palantíru. Šlo o jakou podezřelou láhev od lihoviny (bohužel prázdnou). Tu jsme našli, přivázali vyssoko na strom a utíkali ven z pevnosti dobývat skřetí pevnost... Po čase se bitva poněkud omezila na zmatené běhání a lajnovky.

Po naší nabídce, že to trochu zorganizujem, prohlásil jakýsi Dilviš, který celou dobu zmateně sledoval bitvu z povzdálí, že on už má nějaké zkušenosti z bitev a dále zevloval opodál. Nakonec se zvedl Zajíc, domluvil další potyčku, povedlo se mu to, co "organizátoři" nezvládli za celé dopoledne, tedy spočítat lidi na obou stranách... Bohužel pak kolem pobíhalo několik buranů, kteří se odvolávali na jekési zmíněné pravidla, spílali Zajícovi, domnívaje se, že jde o člena LSD. Lidé pak začali znuděně odcházet.

Myslím, že je škoda, že se na to tihle lidi vyflákli (abych tedy jen nekritizoval, človíček jménem Ewon nebo tak nějak alespoň projevil sklony přemýšlet a udržoval bitvu jakš takš při životě, agitace na bitvu byla očividně kvalitní - dle počtu příchozích)), protože to odrazuje potencionální zájemce a účastníky dalších bitev na Bítovském Mlýně, kteroužto tradici jsme zavedli někde v roce 1999 a udržovali bitvu v na jakési úrovni.

26.02.2005. 15:30

Komentáře